27 oy kullanıldı.
(4.9)
Game obu Familia – Family Senki –
Game of Familia –Family War Chronicles– Game of Familia –A Family's War Chronicles– , ゲーム オブ ファミリア-家族戦記- , 게임 오브 패밀리어 -가족전기-

Sitenin tüm imkanlarından faydalanabilmek için adblock eklentinizi kapatmanız gerekmektedir.

KONUSU

Hikayenin ana karakteri, üvey annesi ve iki üvey kardeşiyle(annesinin kardeşleri) birlikte "Ölü Curcuna" denilen ve sadece kutsal gümüşle öldürebilen dünyayı kasıp kavuran hortlaklarla savaşması için başka bir dünyaya çağrılır.


Ölü Curcunayı öldürmek içinse kutsal kılıcı kullanan kılıç ustası, toprağın gücünü kullanarak koruyan muhafız, suyun gücünü kullanarak iyileştiren ak büyücü ve ateşin gücünü kullanarak yok eden kara büyücüden olan dört kişilik adına familia denilen bir grup oluşturulmalıdır. Muhafız, ak büyücü ve kara büyücü, curcunayı öldürebilen kılıç ustasını desteklemek için vardır.


Fakat büyü gücü kullanabilmek için bir parçanı feda ederek ruhlarla anlaşma yapmak zorundasındır. Ve yapılan fedakarlık ne kadar büyük olursa bahşedilen güç de o kadar büyük olmaktadır. Yapmaları gereken bir seçim vardır... Vücudundan bir parçayı feda edecek üç kişi kim, kılıcı taşıyacak kişi kim olacaktır?

Nedir Manga
Görüntülenme 72278
Yayınlanma Yılı 2018
Çeviri Durumu
Devam Ediyor
Yayınlanması
Devam Ediyor
Çeviri Grubu OrigamiSubs
Yorumları Görüntüle